Stowarzyszenie Młoda Alwernia

zajęcia kulturalne i sportowe dla dzieci i młodzieży prowadzone przez nasze stowarzyszenie
Godziny zajęć
soboty - od godz. 9.00
Galeria
Top

Z muzyką w tle :)

Stowarzyszenie Młoda Alwernia / Aktualności  / Z muzyką w tle :)

Z muzyką w tle :)

20.04. 2017 r. w ramach bloku tematycznego „Książka z muzyką w tle” odbyły się zajęcia umuzykalniające dla przedszkolaków  i uczniów kl. I SP wg teorii amerykańskiego prof. Edwina Eliasa Gordona.

Zajęcia prowadziła p. Monika Madej – nauczycielka j. angielskiego i muzyki, członkini Polskiego Towarzystwa Edwina E. Gordona i uczestniczka corocznych seminariów gordonowskich, założycielka Centrum Inicjatyw Twórczych „Dumbadi”, w ramach którego prowadzi zajęcia umuzykalniające oraz koncerty.
Dzieci na warsztatach pracowały głosem połączonym z płynnym ruchem. Muzycznej zabawie towarzyszyły różne rekwizyty w postaci kolorowych chusteczek i piór. Dzięki prezentacji różnych stylów muzycznych i rytmów dzieci szybko rozwinęły swoje możliwości wokalne.

Warsztaty odbyły się w ramach projektu KSIĄŻKA DOBRA NA WSZYSTKO! dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z programu „Partnerstwo dla książki” oraz przez Gminę  Alwernia. Parterami MGBP w Alwerni w realizacji projektu są: Stowarzyszenie Młoda Alwernia, Stowarzyszenie Alwernia Plus, Stowarzyszenie „Seniorzy Alwerni”, Stowarzyszenie na Rzecz Poręby Żegoty.

Share
Aneta Głowicka

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content