Stowarzyszenie Młoda Alwernia

zajęcia kulturalne i sportowe dla dzieci i młodzieży prowadzone przez nasze stowarzyszenie
Godziny zajęć
soboty - od godz. 9.00
Galeria
Top

Turniej Piłki Siatkowej na piasku o puchar SMA- Dni Alwerni 2018

Stowarzyszenie Młoda Alwernia / Aktualności  / Turniej Piłki Siatkowej na piasku o puchar SMA- Dni Alwerni 2018

Turniej Piłki Siatkowej na piasku o puchar SMA- Dni Alwerni 2018

 

16 czerwca 2018 r. w ramach obchodów Dni Gminy Alwernia odbył się Turniej Piłki Siatkowej na Piasku o Puchar Stowarzyszenia Młoda Alwernia. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”. Podczas rozgrywek obowiązywały zasady Fair Play. W turnieju sędziowali: Dariusz Szpila i Piotr Krzysztoforski.

Po rozegraniu wszystkich pojedynków klasyfikacja ułożyła się następująco:
I miejsce Kwaczała TEAM
II miejsce BIAŁE KRUKI
III miejsce WIELKA SZÓSTKA
IV miejsce ODBLASKOWE OMLETY

Turniej został rozegrany na „odświeżonym boisku” z nowym piaskiem. W trakcie zawodów zawodnicy mogli posilić się kiełbaskami oraz uzupełnić płyny, a na zakończenie turnieju odebrać nagrody. Było to możliwe dzięki wsparciu i pomocy: Burmistrza Gminy Alwernia Tomasza Siemka, Rady Miejskiej w Alwerni z panem Tomaszem Tomaszewskim na czele, Krystynie i Michale Borowskim, Stowarzyszeniu Młoda Alwernia.

Bardzo dziękujemy panom Dariuszowi Szpili i Piotrowi Krzysztoforskiemu, za poświęcony sobotni czas. Dziękujemy „chłopakom technicznym” za pomoc oraz młodzieży, która przygotowała boisko, wsparła sędziów podczas turnieju oraz pomogła w organizacji: Zuzannie Kulawik, Mateuszowi Olszewskiemu, Kacprowi Filipek, Filipowi Kądziołka, Karolowi Szostak.

Warto wspomnieć, że organizacja turnieju była możliwa dzięki zaangażowaniu członków Stowarzyszenia Młoda Alwernia: Katarzynie Drabiec, Iwonie Kulawik, Tomaszowi Tomaszewskiemu, Anecie Głowickiej.

Share
Aneta Głowicka

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content