Stowarzyszenie Młoda Alwernia

zajęcia kulturalne i sportowe dla dzieci i młodzieży prowadzone przez nasze stowarzyszenie
Godziny zajęć
soboty - od godz. 9.00
Galeria
Top

„Dzięki zaangażowaniu można wiele osiągnąć” – spotkanie młodzieży realizującej projekty z programu Równać Szanse

Stowarzyszenie Młoda Alwernia / Aktualności  / „Dzięki zaangażowaniu można wiele osiągnąć” – spotkanie młodzieży realizującej projekty z programu Równać Szanse

„Dzięki zaangażowaniu można wiele osiągnąć” – spotkanie młodzieży realizującej projekty z programu Równać Szanse

Końcem sierpnia 2017 r.,jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem projektu „zGRAj się z nami!”, młodzież spotkała się z grupą rówieśników ze Stowarzyszenia Działań Lokalnych Spichlerz z Czernicy, którzy również realizują w tym roku projekt z programu Równać Szanse. W trakcie spotkania uczestnicy wymienili się spostrzeżeniami na temat dobrej współpracy. Goście opowiedzieli o swoich przygodach i dotychczasowym doświadczeniu w realizowaniu projektów. Podzielili się swoimi refleksjami z młodzieżą. Wspólnie spędzony czas minął szybko dla obu grup, które już na pierwszym spotkaniu zdążyły się zintegrować. Wszyscy byli zgodni, że dzięki zaangażowaniu można wiele osiągnąć, wystarczy tylko wykorzystać szansę, dzięki której można się rozwijać.

Projekt „zGRAj się z nami!” – dofinansowany ze środków Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach wspólnie prowadzonego programu z Polską Fundacją Dzieci i Młodzieży – programu Równać Szanse 2017.

 

Share
Aneta Głowicka

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content