Stowarzyszenie Młoda Alwernia

zajęcia kulturalne i sportowe dla dzieci i młodzieży prowadzone przez nasze stowarzyszenie
Godziny zajęć
soboty - od godz. 9.00
Galeria
Top

„Kuchenne rewolucje z książką” – wykład Marii Bujas-Łukaszewskiej pt. „Dobre maniery na co dzień”.

Stowarzyszenie Młoda Alwernia / Aktualności  / „Kuchenne rewolucje z książką” – wykład Marii Bujas-Łukaszewskiej pt. „Dobre maniery na co dzień”.

„Kuchenne rewolucje z książką” – wykład Marii Bujas-Łukaszewskiej pt. „Dobre maniery na co dzień”.

5.05.2017 r. w  Bibliotece w Regulicach w ramach bloku tematycznego „Kuchenne rewolucje z książką” odbył się  wykład Marii Bujas-Łukaszewskiej pt. „Dobre maniery na co dzień”.

Jako szkoleniowiec z zasad savoir-vivre’u p. Bujas Łukaszewska położyła nacisk na zasady prezentacji, podstawowe zwroty grzecznościowe, na zachowanie w grupie, wskazała  realne życiowe korzyści wynikające  z bycia uprzejmym. Omawiała zachowania w różnych  codziennych sytuacjach oraz pokazywała jak ćwiczyć umiejętności dbania o dobre relacje z innymi.

Na spotkaniu zachęcano obecnych do korzystania z wielu dostępnych poradników dot. dobrych obyczajów, bo nie od dziś wiadomo, że czytanie nie tylko poszerza wiedzę, ale również kształtuje nasze poglądy i charaktery.
Spotkanie odbyło się w ramach projektu KSIĄŻKA DOBRA NA WSZYSTKO! dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z programu „Partnerstwo dla książki” oraz przez Gminę  Alwernia. Parterami MGBP w Alwerni w realizacji projektu są: Stowarzyszenie Alwernia Plus, Stowarzyszenie „Seniorzy Alwerni”, Stowarzyszenie na Rzecz Poręby Żegoty oraz oczywiście Stowarzyszenie Młoda Alwernia.

Fotorelacja.

Share
Aneta Głowicka

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content