JEDNODNIOWY OBÓZ KAJAKOWY

Już po raz ósmy uczestniczyliśmy w jednodniowym obozie kajakowym. W ostatni weekend września, dzieci i młodzież z gminy Alwernia wraz z opiekunami i instruktorami Międzyszkolnego Klubu Kajakowego Łączany, wyruszyli, tak jak w latach ubiegłych, wodnym szlakiem rzeką Wisła. Podczas spływu podziwiano krajobraz dobrze znany a jednak zupełnie inaczej postrzegany z wody. Na przystani na uczestników spływu czekał poczęstunek. Po posiłku niestrudzeni młodzi wioślarze ponownie zwodowali sprzęt aby tym razem już po kanale wiślanym doskonalić swoje umiejętności kajakarskie. Nie zabrakło również gier i zabaw zręcznościowych na lądzie. Dla najmłodszych zorganizowano przejażdżki motorówką. Cieszy niezmiernie fakt, że frekwencja i zainteresowanie naszym obozem z roku na rok rośnie.

Dziękujemy Międzyszkolnemu Klubowi Kajakowemu Łączany za przygotowanie, przeprowadzenie i czuwanie nad bezpieczeństwem uczestników podczas trwania spływu.

Jednodniowy Obóz kajakowy został zrealizowany dzięki projektowi:


“Wsparcie  zorganizowania na terenie Gminy Alwernia imprez i zajęć o charakterze sportowym lub kulturalno – wychowawczych w formie zająć sportowych, rozgrywek, współzawodnictwa i innych, w celu profilaktycznego zagospodarowania wolnego czasu dzieciom i młodzieży z terenu Gminy Alwernia poza zajęciami szkolnymi”.

Data ROK 2014.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *